Únor 2010

Robert Pattinson a Kristen Stewart přistiženi v Londýně

28. února 2010 v 14:58 | Miss LanQka |  Robert Pattinson - News
Poté, co se nedávno Robert Pattinson přiznal, že je s Kristen Stewart, se k nám donesla novina, že se spolu "líbali" v londýně.

Jeden člen britské společnosti, Nicolas Clark, napsala na svůj Twitter zprávu o našich "Twilight" hvězdách Robert Pattinsonovi a Kristen Stewart, že je viděl v jedné hospodě v Londýně. Potom ještě dodal: " Viděl jsem jak se líbali, jednali uplně jako pár."

Nevím sice co je na tom pravdy, ale objevilo se už několik fotek z jednotlivých podniků a již více lidí potvrdilo jejich společnou účast. Celé to ale vyvolává více otázek než odpovědí...


Překlad: Miss LanQka

• KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM •Kristen Stewart - New The Runaways Still

28. února 2010 v 14:43 | Miss LanQka
Nový still z filmu The Runaways... Moc pěkný, jsem si jístá že by to mohl být skvělý film :-D

© Blogiiiik.blog.cz


Robert and Kristen in Airport Heathrow 26/2/2010 #2

27. února 2010 v 21:43 | Miss LanQka |  Robert Pattinson - Candids
Fotky Roberta Pattinsona a Kristen Stewart na letišti v New Yorku. Fotky jsou bezvadné, některé možná v trochu horší kvalitě, ale přesto moc pěkné ;-)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

• KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM •Kellan Lutz překonal svou závislost na gumových medvídcích

25. února 2010 v 20:03 | Miss LanQka |  Kellan Lutz
Twilight herec musel přestat jíst sladkosti pro kampaň Calvin Klein.
Kellan Lutz je jedním z protagonistů kampaně na spodní prádlo Calvin Klein, především díky své vypracované postavě. Ale kromě své velkolepé a svalnaté postavě, herec musel něco obětovat. Upíří star musel shodit pár kilo a musel přestat jíst své oblíbené gumové medvídky. Kellan Lutz také řekl, že nechce promeškat žádnou šanci, ani tu , kterou mu nabídla právě kampaň Calvin Klein.

Mladý herec přiznal v jednom časopise, že nejtěžší bylo překonat svou závislost na sladostech, a to zejéma na gumových medvídchích. "Miluju sladkosti, a tak jsem si myslel, že bych mohl zhubnout kdybych je přestal jíst. Zvláště gumové medvídky, ty mám moc rád. Tak jsem je přestal jíst, začal plavat a trochu boxovat."


Překlad: Miss LanQka

• KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM •


Robert Pattinson přiznává: Jsem s Kristen

24. února 2010 v 16:53 | Miss LanQka |  Robert Pattinson - News
Ted' se omlouváme všem dívkám, ale Robert Pattinson poprvé přiznal, co mezi sebou mají on a jeho Co-Stars z Twilight, Kristen Stewart. Tajemstvní ohledně jejich vztahu vedl všechny fanoušky k upířímu šílenství.

Britský herec, Robert Pattinson, byl na tajné oslavě v neděli a při obědě připustil, že jsou spolu. Poprvé se nevyhnul této otázce a projevil se tak všem fanouškům. Dorazili samostatně a taky neseděli vedle sebe při předávání cen ale to nic neznamená.

Nejvíce se snaží vyhnout pohledu na veřejnosti.
Řekl: "Je to velmi těžké, ale ano, jsme spolu."

"Nemůžeme se dát dohromady kvůli fanouškům. Byli bychom blázni s veřejným vystoupením, jako pár, to je nemožné. Sešli jsme se na této veřejné akci ale bylo to velmi obtížné. Musíme to takhle dělat, aby to zabránilo pozornosti." Kristen vyhrála Orange Rising Stars a na večeři přišla se šesti bodyguardy.

Pak šli do Govesnor, kolem půlnoci. Robert šel taky do natáčení Bel Ami s Umou Thurman. Na to řekl: "Bylo těžké přijít znovu sem, na toto místo. Vypadá to, že přes den jsem v práci a ven jen v noci." "Ten film bude ale dobrý. Hraju francouzského novináře v 19. století v Paříži. Problém je, že musím jít opět do práce v 6.30."

Není to oficiální, jenom doměnky, nevíme nic oficiálního..."BAFTA" Orange British Academy Film Awards

21. února 2010 v 21:23 | Miss LanQka |  Kristen Stewart
Kristen se zůčastnila předávání cen "BAFTA" Orange British Academy Film Awards v Londýně, kde se teď i pravděpodobně nachází. Vypadala opravdu úchvatně, zde máte nějaké fotky ;-)


Michael Sheen at the Ultimate fan event for Alice in Wonderland

21. února 2010 v 21:17 | Miss LanQka
Při příležitosti filmu "Alenka v říši divů" se v Disney konala událost 19. února v Hollywoodu. V případě, šel tam i herec Michael Sheen, jak jistě víte, hraje White Rabbit ve filmu.V celém článku naleznete další fotky a video
Kristen Stewart o zasnoubení v Eclipse

20. února 2010 v 13:36 | Miss LanQka |  Kristen Stewart


Kristen Stewart a Robert Pattinson se budou brát. Počkejte, na nic takového nemyslete. Samozdřejmě, že mluvíme o Eclipse v červnu a o jejich charakteru jako Bella a Edward, kteří se rozhodli vzít jejich vztah na další úrověň - zasnoubení.

Stewart ale řekla, že má nějaké pochybnosti o této scéně. Nechtěla scénář dvou dospívajících postav, upíra a člověka, kterým je 17 a 18 let a už se rozhodli vzít se. Prišlo jí to hloupé a neuvěřitelné.

"No, když se rozhodnete vzít se v 18 letech, musíte si být velmi jisti s tím rozhodnutím, a já nechtěla vypadat hloupě. Nechtěla jsem vypadat jako, že si ho vemu, budu s ním mít dvě děti. Atd. Víte co myslím?"

Stewart řekla, že najít emocionální prostor k svatbě pro dospívající dívky se zdálo nepravděpodobné ale našla ho. "Chtěla jsem být jako "Oh, ano, chci to moc a moc!" Víte co myslím? Takže nevím, jak bych to řekla. Snažila jsem se vypadat skutečně, jen jak to bylo možné a cítit se dobře. Doufám, že se mi to povedlo a že to vyjde v pořádku."


Informace k Eclipse Traileru

19. února 2010 v 15:08 | Miss LanQka |  Eclipse - News
Twilight Saga - Eclipse je připraven ke spuštění 30. června 2010. Za normálních okolností by tu byla celá řada oficiálních a neoficiálních věcí na internetu. Nicméně Summit Picture (který produkuje filmu Twilight Sagy) má jiné plány na tento film. První ukázky by měli být uvolněny pouze jako Wal Mart Twilight Saga: New Moon Fan Ultimate Edition, které by se mohli objevil až v sobotu, 20. března. Video bude mít 7 minut a bude se skládat z rozhovorů s tvůrci a Stephenie Meyer,stejně tak i s třemi hlavními hvězdami Taylorem Lautnerem, Robertem Pattinsonem a Kristen Stewart.

Můžou tu být i další klipy, ale hlavní bude trailer. Asi jak všichni fanoušci ságy ví, že Eclipse je třetí díl. Je to Bella, která se musí vybrat mezi láskou k Edwardovi nebo přátelstvím s Jacobem. Je v ohrožení od ostatních upírů z minulosti.
SOURCE

Nejvyhledávanější celebrity na Yahoo [January 10]

18. února 2010 v 14:35 | Miss LanQka |  Kristen Stewart
Yahoo.com zveřejnil na svých španělských stránkách
nejvyhledávanější osobnosti na tomto známém zahraničním
webu za měsíc leden a Kristen Stewart se umístila na 8.místě.
Podle mě je to skvělé umístění, dokonce by si zasloužila ještě lepší , přesto ale je to velice pěkné a gratuluji...A tady se můžete podívat na celý žebříček
  1. Haiti
  2. Vanessa Hudgens
  3. Jessica Simpson
  4. Julieta Venegas
  5. Elin Nordegren
  6. Salma Hayek
  7. Anahi
  8. Kristen Stewart
  9. Adriana Lima
  10. Emma Watson
SOURCE


Fan-made video from Breaking Dawn

18. února 2010 v 14:26 | Miss LanQka
Našla jsem pěkné video na téma Breaking Dawn... je opravdu moc hezké ;-)Layout for www.Daily-Vanessa.blog.cz

17. února 2010 v 18:36 | Miss LanQka |  Layouts


WWW.DAILY-VANESSA.BLOG.CZ
Design pro Vanney


Designy na objednávku nedělám, to všichni už asi vědí. Udělala jsem ale jednou zase vyjímku pro mou sestru Vanney. Doufám že se jí design bude líbit. Design jsem jí už nastavila, takže se k ní klidně můžete stavit a podívat se ;-)

Icon:

• NEVYDÁVEJTE DESIGN ZA SVOJI TVORBU •


The Twilight saga: Eclipse hotovo!

15. února 2010 v 18:53 | Miss LanQka |  Eclipse - News

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Zatímco New Moon stále ještě trhá rekordy v návštěvnosti, pracovitý filmový štáb už skončil s natáčením třetího dílu ságy Twilight Eclipse a Robert Pattinson dokonce přiznal, že film už je sestříhán do finální podoby!

Dá se tedy očekávat, že první oficiální promo materiály vyplují na povrch už velmi brzy, zatím se ale objevilo jen pár fotek, které filmařům nedopatřením utekly.Eclipse Movie Stills

14. února 2010 v 17:27 | Adrianne |  Eclipse - News
Ah *dead* ... Na internet se dnes, na den svatého Valentýna, dostaly naprosto fantastický stillsky z třetího dílu Twilight ságy, Eclipse. Řeknu vám, já se toho kina fakt nedočkám :D První tři jsou trochu starší (Edward a Bella na louce), ale ten zbytek.. DOKONALOST!! :)
© Blogiiiik.blog.cz
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Details Magazine

14. února 2010 v 17:24 | Adrianne |  Robert Pattinson - Photoshoots
Mám tady pro vás celkem jedenáct fotek z Robertova photoshootu pro časopis Details. Robert tam vypadá opravdu sexy :D
© Blogiiiik.blog.cz
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Taylor Lautner - Still from Valentine’s Day

13. února 2010 v 18:00 | Miss LanQka |  Taylor Lautner
Takže, máme tu nový still z Taylorova filmu "Valentine's Day". Je opravdu moc pěkný. Navíc bych chtěla upozornit že svátek Valentýn je už zítra... takže všem přeji pěkného Valentýna ;-)

© Blogiiiik.blog.cz


Robert Pattinson on "Bel Ami" set - 11/2/2010

13. února 2010 v 17:06 | Adrianne |  Robert Pattinson - News
Nevěděla jsem, do jaké rubriky tento článek zařadit, nicméně tu mám pro vás úplně první Robertovy fotky z natáčení jeho nadcházejícího filmu "Bel Ami", kde si zahraje po boku Umy Thurman. Fotky nejsou v moc dobré kvalitě a byly pořízeny předevčírem, 11. února.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

• KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM •


Summit nemá žádné rozhodnutí o "The Twilight Saga: Breaking Dawn"

13. února 2010 v 16:16 | Adrianne |  Breaking Dawn - News
Už delší dobu se diskutuje o tom, zda bude čtvrtý, a zároveň poslední díl Twilight ságy, rozdělen do dvou filmů.

Oficiální slovo poskytnuté Gossip Cop od společnost Summit Entertainment, říká: "Žádné rozhodnutí zatím nebylo předloženo a jak jsme již řekli, budeme nadále spolupracovat se Stephenie Meyerovou, abychom mohli přenést Rozbřesk na filmové plátno."
Nicméně jisté zdroje uvádějí, že rozdělení Rozbřesku do dvou filmů je už dávno rozhodnuté. "Řekli jsme, že z praktického hlediska dává rozdělení do dvou filmů a natáčení na sebe navazující větší smysl."
Dřívější zprávy se zdají být poměrně přesné, a pokud jde o načasování, natáčení by mohlo začít již v Říjnu tohoto roku.

Překlad: Adrianne
• KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM •


"The Last Airbender" Trailer 2

13. února 2010 v 15:58 | Adrianne |  Jackson Rathbone
V pořadí již druhý trailer filmu "The Last Airbender", ve kterém si zahrál Jackson Rathbone roli Sokka. Připomínám, že film má premiéru 13. srpna 2010 u nás, v ČR.
© Blogiiiik.blog.cz

Nový Remember Me TV Spot - "Family"

13. února 2010 v 15:52 | Adrianne |  Robert Pattinson - Videos
Na internetu se objevil nový TV Spot k filmu Remember Me, kterého je Robert Pattinson jednou z hlavních postav. Tento TV Spot nese podtitul "Family" (či-li Rodina).
© Blogiiiik.blog.cz