Eclipse - News

Už jen 10 dní od Eclipse traileru!

2. března 2010 v 18:02 | Miss LanQka

Twilight Saga - Eclipse je připraven ke spuštění 30. června 2010. Za normálních okolností by tu byla celá řada oficiálních a neoficiálních věcí na internetu. Nicméně Summit Picture (který produkuje filmu Twilight Sagy) má jiné plány na tento film. První ukázky by měli být uvolněny pouze jako Wal Mart Twilight Saga: New Moon Fan Ultimate Edition, které by se mohli objevil až v sobotu, 20. března. Video bude mít 7 minut a bude se skládat z rozhovorů s tvůrci a Stephenie Meyer,

stejně tak i s třemi hlavními hvězdami Taylorem Lautnerem, Robertem Pattinsonem a Kristen Stewart.Můžou tu být i další klipy, ale hlavní bude trailer. Asi jak všichni fanoušci ságy ví, že Eclipse je třetí dál. Je to Bella, která se musí vybrat mezi láskou k Edwardovi nebo přátelstvím s Jacobem. Je v ohrožení od ostatních upírů z minulosti.


Informace k Eclipse Traileru

19. února 2010 v 15:08 | Miss LanQka
Twilight Saga - Eclipse je připraven ke spuštění 30. června 2010. Za normálních okolností by tu byla celá řada oficiálních a neoficiálních věcí na internetu. Nicméně Summit Picture (který produkuje filmu Twilight Sagy) má jiné plány na tento film. První ukázky by měli být uvolněny pouze jako Wal Mart Twilight Saga: New Moon Fan Ultimate Edition, které by se mohli objevil až v sobotu, 20. března. Video bude mít 7 minut a bude se skládat z rozhovorů s tvůrci a Stephenie Meyer,stejně tak i s třemi hlavními hvězdami Taylorem Lautnerem, Robertem Pattinsonem a Kristen Stewart.

Můžou tu být i další klipy, ale hlavní bude trailer. Asi jak všichni fanoušci ságy ví, že Eclipse je třetí díl. Je to Bella, která se musí vybrat mezi láskou k Edwardovi nebo přátelstvím s Jacobem. Je v ohrožení od ostatních upírů z minulosti.
SOURCE

The Twilight saga: Eclipse hotovo!

15. února 2010 v 18:53 | Miss LanQka

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Zatímco New Moon stále ještě trhá rekordy v návštěvnosti, pracovitý filmový štáb už skončil s natáčením třetího dílu ságy Twilight Eclipse a Robert Pattinson dokonce přiznal, že film už je sestříhán do finální podoby!

Dá se tedy očekávat, že první oficiální promo materiály vyplují na povrch už velmi brzy, zatím se ale objevilo jen pár fotek, které filmařům nedopatřením utekly.


Eclipse Movie Stills

14. února 2010 v 17:27 | Adrianne
Ah *dead* ... Na internet se dnes, na den svatého Valentýna, dostaly naprosto fantastický stillsky z třetího dílu Twilight ságy, Eclipse. Řeknu vám, já se toho kina fakt nedočkám :D První tři jsou trochu starší (Edward a Bella na louce), ale ten zbytek.. DOKONALOST!! :)
© Blogiiiik.blog.cz
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Bonusový materiál Walmartského DVD Nového Měsíce bude obsahovat exkluzivní záběry ze Zatmění!!

13. února 2010 v 15:47 | Adrianne
Z tiskové zprávy zveřejněné na Walmartské webové stránce vyplývá, že bonusový materiál na "The Twilight Saga: New Moon Ultimate Fan Edition" DVD by měl obsahovat celkem sedm minut záběrů ze třetího dílu Twilight ságy, Eclipse. Tato DVD edice by měla být v obchodech k dostání v dvoudiskové či Blu-ray verzi již od 20. března tohoto roku.

free image host free image host

"Spolu s filmem a 50 minutami bonusového materiálu obsahujícího záběry z filmu a rozhovory jak s herci tak se členy štábu, bude 'The Twilight Saga: New Moon Ultimate Fan Edition' obsahovat také exkluzivní sedmi minutový pohled na 'The Twilight Saga: Eclipse' ", jak prozrazuje tisková zpráva. "Bonusový materiál začíná vzrušujícím pohledem na natáčení nejnovějšího filmu (Nový Měsíc). Nové rozhovory s Robertem Pattinsonem, Kristen Stewart a Taylorem Lautnerem, stejně tak jako s tvůrkyní této série, Stephenie Meyerovou, jsou nedílnou součástní Bonusů spolu se záběry na natáčení některých klíčových scén z připravovaného filmu (Eclipse). První pohled na 'The Twilight Saga: Eclipse' uzavírá bonusový materiál spolu se světovou premiérou aktuálních scén z připravovaného filmu."


Překlad: Adrianne
• KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM •

Amazing ‘Eclipse’ Fan Made Trailer

17. ledna 2010 v 14:15 | Miss LanQka
Další úžasný video... tentokrát je to fan-made trailer na film Zatmění
moc povedené video :D

© Blogiiiik.blog.cz

 
 

Reklama